wypożyczalnia Mays Kraków

Wyjeżdżasz na urlop bądź w podróż służbową do innego miasta lub też kraju? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, transportując rodzinę czy też wspólników do sąsiednich miast?

samochód do wynajęcia Kraków

Kiedyś jedynym dobrym rozwiązaniem byłyby taksówki lub też własny przewóz – dzisiaj o wiele poprawniejszą oraz tańszą alternatywą są wypożyczalnie samochodów, które szturmem zdobyły serca amerykanów i pomału przekonują do siebie też europejczyków, w tym też naszych rodaków.
Coraz to więcej propozycji lokalnych wypożyczalni aut uwidocznia, że potrzebujemy aut w określonym czasie. Co więcej, wypożyczalnie samochodów stają się standardem nie wyłącznie dla podróży firmowych, ale również do tych osobistych, kiedy potrzebujemy prędkiego i nieograniczonego przewozu w danym regionie.

wypożyczalnia samochodów Kraków tanio

Koszty najmu samochodu
Przejdźmy zatem do meritum – jakie są wydatki najmu auta? To zależy od tego, które auto pragniemy wydzierżawić i na jak długi okres. Wyruszając na dwutygodniowe wakacje, warto pomyśleć o wynajmie na pełen okres urlopu. Z jakiego powodu? Bowiem wynajem wyłącznie na kilka dni może być dużo droższy niż najem na tydzień lub ewentualnie dwa tygodnie. Ta zasada dotyczy nie tylko podróżników, ale również biznesmenów, którzy potrzebują aut w czasie podróży służbowej.
Na cenę ma również wpływ typ samochodu. Bogata w dodatki limuzyna będzie dużo droższa aniżeli przeciętne rodzinne auto (które też nie musi być pozbawione wygód typu klimatyzacja lub fotelik dla dziecka, jaki coraz częściej jest w tradycyjnym wyposażeniu). Nie zmienia to jednakże faktu, że wypożyczalni wozów jest tak dużo, że musiało to odbić się na opłatach – niższych opłatach dla Konsumentów.